Reker-LAW.EU
Kancelaria Prawna

KANCELARIA PRAWNA GUIDO REKER - NIEMIECKI ADWOKAT W WARSZAWIE

Mecenas Guido Reker jest niemieckim adwokatem prowadzącym kancelarię w Warszawie, wpisanym na listę Izby Adwokackiej w Berlinie, jak również na listę Izby Adwokackiej w Warszawie jako prawnik zagraniczny.

Oprócz obsługi klientów zagranicznych w Polsce, mecenas Reker wraz ze swoim zespołem polskich prawników świadczy również usługi dla polskich przedsiębiorców, kancelarii prawnych, osób fizycznych i prawnych, dotyczących posiadanych przez nich kwestii prawnych na terenie Niemiec.

W związku z silnym powiązaniem gospodarczym pomiędzy Polską a Niemcami oraz stale rozwijającym się rynkiem usług polskich firm w Niemczech, istnieje silne zapotrzebowanie na doradztwo prawne w zakresie prawa niemieckiego.

Mecenas Reker reprezentuje również polskich klientów przed sądami niemieckimi.

Dzięki biegłej znajomości języka polskiego oraz szerokiej wiedzy na temat polskiego sytemu prawnego, mecenas Reker ma doskonałe rozeznanie w kwestii różnic pomiędzy polskim oraz niemieckim systemem prawnym. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w pracy adwokata, mecenas Reker jest w stanie precyzyjnie wyjaśnić specyfikę prawa niemieckiego swoim polskim klientom.

Kancelaria mecenasa Rekera znajduje się w Warszawie, dzięki czemu klienci nie muszą podróżować do Niemiec w celu uzyskania porady w zakresie prawa niemieckiego lub reprezentacji przed niemieckimi sądami i organami.

Guido Reker
Guido Reker

Biuro: Reker Law

ulica Bielska 33 lok. 11
02-394 Warszawa (Polska)

Czytaj dalej: Kontakt


office@reker-law.eu

guidoreker (skype)

+48 22 389 54 05

+48 607 370 369 (tel. kom.)